Site Overlay

Zlepšení mého zdravotního stavu

K unikátnímu systému prevence Zinzino jsem se dostal v létě díky manželce mého bratrance MUDr. Janě Rybaříkové. Zhruba 1 měsíce trvalo než začala Zinzino užívat manželka s dcerou. Až na začátku října jsem začal Balance Oil společně se Zinobioticem – unikátní komplex vlákniny, používat já sám.

Základem celého preventivního programu Zinzino je krevní test. Ten si může každý udělat sám doma. Můj výsledek byl poměrně dobrý. Poměr Omega 6: Omega 3 vyšel 6,3:1 což není hluboký zánět, ale nerovnováha to je. Ideální poměr by měl odpovídat hodnotě 1:1. WHO doporučuje 3:1.
Zinzino Test se odesílá do Norské nezávislé laboratoře Vitas, která test v průběhu 10-20 dní vyhodnotí.

Výživu a zdravý životní styl řeším od studií na gymnáziu a za tu dobu mám určitý vhled do problematiky výživy. K programu zdraví jsem byl ze začátku poměrně skeptický a celému systému Zinzino jsem začal důvěřovat a začal mi dávat smysl až postupem času. Přesto mě velmi překvapilo, když se u mě výsledky resp. zdravotní zlepšení dostavilo po necelém měsíci používání oleje a vlákniny. Výrazně ustoupily problémy s ranním zahleněním, které mě provázely více jak deset let. Můžu také říct, že mnohem lépe dýchám. Díky oleji v kombinaci s vlákninou se mi jednoznačně pozitivně stabilizovalo vyprazdňování. Na záchod jsem byl zvyklý chodit 5x i vícekrát za den. Poslední měsíc je to zcela v pořádku. Zinobitic – komplex vlákniny jsem užíval pouze necelých 14 dní.

Na konci září jsem se stal partnerem a osobně se rozhodl říct o preventivním programu zdraví – Zinzino postupně všem kamarádům, přátelům i známým. Toto rozhodnutí považuji za klíčové. Zdraví je jedna z nejdůležitějších věcí, které máme a je potřeba o něj pečovat.

Kde tyhle skvělé věci nakoupit? Nejlepší je se osobně sejít. Jednak se s Vámi moc rád uvidím a osobní schůzka je vždy ta nejlepší cesta k důvěře a pochopení celého programu prevence.

Pokud chcete rovnováhu ve svém těle nastartovat co nejrychleji, mrkněte na můj eshop, kde lze výše zmíněné produkty zakoupit. Potkat se můžeme kdykoliv.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru