Site Overlay

Prevence zdraví

Jaká dnes existuje prevence zdraví?

Otázka by nás měla podnítit k zamyšlení, co děláme proto, abychom si zdraví zachovali. Správná a vyvážená strava, dostatek pohybu, život ve zdravém životním prostředí, psychická a duševní pohoda… Můžeme však vždy a všude zajistit takové podmínky? Pro náš organismus není problém vypořádat se s nárazovým stresem, s nepatřičnou stravou příležitostně, s obdobím, kdy jsme fyzicky v útlumu.. Ale pokud v některém z těchto stavů setrváváme příliš dlouho, důsledek je otázkou. Pro mě je odpovědí: diskomfort organismu, zánět, chronický problém a důsledky chronického problému jsou život ohrožující.

Nadechněte se a pusťte se do práce! Krok dopředu musíte udělat jenom Vy sami! Sepište si detailně to, co Vás trápí na papír a problém si pojmenujte! Společně začneme pracovat na změně Vašeho životního stylu. Změna k lepšímu se odvíjí od úpravy stravovacích návyků, zařazení pravidelné sportovní aktivity, úpravy pracovních postojů případně změně pracovního prostředí – pokud je významně stresové.

V rámci naší spolupráce Vám představím revoluční program zdraví, který vychází ze 40-ti letého výzkumu lékařů a vědců. U nás je tento program oficiálně přes jeden rok. 

Programem zdraví jsme schopni řešit a předcházet chronickému zánětu a degenerativním onemocněním a rovněž slabé imunitě. To souvisí s celou řadou známých onemocnění.

 

Přednášku o revolučním řešení zánětů v organismu si můžete poslechnout přímo od Dr.Claytona, který v roce 2019 přijel do Prahy přednášet lajkům i lékařům.

Rolovat nahoru