Site Overlay

Motivace, obyčejná radost ze života, zdraví, sport..

K tomu, abychom dlouhodobě zůstali ve fyzické i duševní pohodě je zapotřebí několik zásadních věcí. Pro mě osobně je to motivace. Motivace tvořit, sportovat, pracovat na sobě samém… Několik let jsem hledal způsob, jak této motivace dojít. Jak dělat opět to, v čem jsem opravdu šťastný, co mě baví, o čem mohu mluvit.. A hlavně jak realizovat své plány a představy tak rychle, jak chci já. Ve škole to bohužel nefunguje a nebo to jde hrozně pomalu. To však neznamená, že učitelem nejsem rád.

V únoru 2020 jsem se rozhodl, že se po třech letech postupně vrátím k tomu, co mě baví a z čeho mám radost. Co má pro mě obrovskou hodnotu. Je to práce s lidmi v oblasti prevence zdraví. Pod to spadají všechny věci, které jsme tvořili společně s Ivanem Rybaříkem v projektu Čistý sport. Jsou to masáže, pravidelné cvičení a sport. Je to vyvážená a kvalitní strava. A jsou to také společné rozhovory a řešení různých životních situacích, kdy se snažíme být ostatním na blízku. Zde mohu vidět opravdový zájem a výsledky.

Stačí jeden první krok. Nedávno jsem tohle pověděl jedné mladé slečně u nás ve škole. Stačí jeden první krok. Ale udělat ho musíš ty sama. To neplatí jen pro děti.. to platí pro nás pro všechny.

Havířovská nemocnice mi umožnila pronajmout prostory, kde mohu kromě masérny z části využívat také menší tělocvičnu. Myslím, že se mi povedlo připravit docela pěkné místo, kde si můžete odpočinout. Já sám jsem zde rád.

V příštích měsících plánuji pravidelné přednášky na různá témata. Obecně budu celý koncept směřovat k prevenci zdraví. Věřím a jsem přesvědčený, že to bude pecka!

Dále plánuji pravidelné tréninky. Sport prostě ke zdraví patří. Bez něj zdraví těžko dosáhneme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru