Site Overlay

Jaký bude podzim?

V minulém roce došlo v létě k rozvolňování, po kterém následovala studená sprcha restrikcí. Po celém světě se objevují různé mutace koronaviru. Je potřeba jim předcházet. Primární prevence zdraví stále chybí. Z mého pohledu je zcela zásadní, nejen v kontextu s koronavirem. 

Dr.Clayton je lékař a imunolog, špičkový vědec a je předním odborníkem v oblasti nutriční farmakologie. Vystudoval farmakologii na Edinburské univerzitě, kde zakončil studium doktorátem. Je členem Výzkumného ústavu pro potraviny, mozek a chování při Oxfordské univerzitě. atd atd..  Jeho program zdraví lze zbavit tělo chronického zánětu a efektivně aktivovat imunitní systém. Na videu níže hovoří v souvislosti s koronavirem.

Není to pouze o betaglukanech. O tom, zda naše tělo pracuje správně rozhoduje poměr přijímaných tuků ve stravě. Pokud ve svém těle nemáme správný poměr tuků – mastných kyselin, vzniká dispozice k chronickému zánětu. (Ideální přednáška, která vám veškeré info kolem chronického zánětu vysvětluje proběhla v Praze 2019, právě s Dr.Claytonem)

S chronickým zánětem se následně snižuje mimo jiné funkčnost imunitního systému. Pokud tedy vyřešíme poměr tuků Omega6:Omega3 a rovněž aktivujeme imunitní systém 1,3-1,6 betaglukany, dokážeme tím maximalizovat naši ochranu a zajistit správný chod celého organismu.

Teď je čas na posílení našeho imunitního systému. Právě teď máme prostor na to, pracovat na svém vnitřním stavu organismu. To se týká každého z nás, nejen rizikových skupin, nejen koronaviru.

Více o betaglukanech si můžete přečíst v tomto produktovém listu.
Pokud byste o tomto řešení uvažovali, dejte mi prosím vědět. Je důležité v první řadě rozumět tomu proč se touto cestou vydat.

Co se týká celého programu zdraví, ideální je osobní setkání a konzultace.. Informace zaznívají také ve veřejných prezentacích každé úterý a čtvrtek.

A další video přibližuje význam betaglukanů.

Velmi podobně o betaglukanech hovoří také profesor Václav Větvička.

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Rolovat nahoru