Site Overlay

O projektu

Tento projekt vychází z dlouholetých zkušeností a zájmu v oblasti zdravého životního stylu.

Jakub má 31 let, vystudoval Sportovní gymnázium v Ostravě, poté obor Regenerace a výživa společně s Tělovýchovou na Masarykově univerzitě v Brně. Dále dva semestry College of Sports and Fitness v Sydney. Již na gymnáziu v roce 2005 se při sportu snažil vařit a jíst trochu jinak, než jak bylo zvykem. V průběhu let 2008 až 2018 se účastnil řady kurzů a stáží v oblasti zdraví, sportovního tréninku, masáží a vyváženého stravování. V letech 2010 až 2012 aktivně řešil výživové stereotypy a jejich změny několika cyklistů v Austrálii.
Po návratů se podílel na rozvoji projektu Čistý sport, kde se mimo jiné staral o stravu a regeneraci stovek cyklistů, běžců včetně reprezentačního družstva dívek v běhu na lyžích a také reprezentačního družstva žen ve veslování.

ÚČAST NA VÝJIMEČNÝCH AKCÍCH
V roce 2014 se účastnil závodu RAAM napříč Amerikou, kde zajišťoval regeneraci a stravu českých závodníků. V roce 2015 se účastnil etapového závodu Crocodile trophy v Austrálii, kde měl na starosti regeneraci, zázemí a stravu českých i australských závodníků.

Rolovat nahoru